el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
Mikrotik
Ubiquiti
airmax-unifi
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:
Αποστολή Κλείσιμο

Unifi ODN MultiMode LC-LC Duplex Fiber Optic Patchcord 2m (UOC-2)

Ubiquiti Unifi ODN MultiMode LC-LC Duplex Fiber Optic Patchcord 2m (UOC-2) UOC-2

UOC-2
354435
10 ΤΜΧ

7,15€ Με ΦΠΑ 24%: 8,87€
Ποσότητα:

QoS

Για την καλύτερη απόδοση και σωστή λειτουργία όλων των συσκευών πρέπει σε κάθε εγκατάσταση να χρησιμοποιούνται τα εγκεκριμένα υλικά

Νομοθεσια


Προσοχή!

Βάσει της ισχύουσας Ελληνικής Νομοθεσίας, του Ε.Κ.Κ.Ζ.Σ. (ΦΕΚ 47/2002, ΠΔ44 Άρθρο 1, Παρ 2), το προϊόν αυτό είναι εγκεκριμένο με τον τύπο CE (!). 

H νόμιμη χρήση των προϊόντων που χρησιμοποιούν τη ζώνη συχνοτήτων 2400 – 2483,5 MHz, πρέπει να έχουν μέγιστη ισχύ εκπομπής τα 100 mW e.i.r.p. Στην ισχύ αυτή συνυπολογίζεται η ισχύς εξόδου του πομπού και η προσθήκη ισχύος της κεραίας.

Αρμόδια για την εποπτεία του φάσματος στην Ελληνική Επικράτεια είναι η E.E.T.T.
 

Το Ubiquiti Networks UOC-2 patch cord οπτικής ίνας είναι ιδανικό για να συνδέσετε active και passive οπτικά στοιχεία. 

Το καλώδιο είναι φτιαγμένο ως multimode με 50/125 (OM3) ίνες, 2mm διάμετρο, 2m μήκος και LC-LC duplex connectors.

Χαρακτηριστικά

Connector LC - LC
Core Diameter 50/125 (OM3)
Fiber Type Multi Mode
Length 2m
Number of Fibers 2
Outer Diameter 2mm

Αξιολογήσεις (0)

Γράψτε μια αξιολόγηση

Το Όνομα σας:

Η Αξιολόγηση σας:

Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Εισάγετε τον κωδικό στο ακόλουθο πλαίσιο:



Ετικέτες: Ubiquiti, Ubnt, Unifi, ODN, MultiMode, LC, LC-LC, Duplex, Cable, 2m, UOC-2
Είδατε Πρόσφατα
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας