el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
Mikrotik
Ubiquiti
airmax-unifi
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:
Αποστολή Κλείσιμο

1x32 PLC Splitter ABS Box 2.0mm LSZH G657A1 1M with Connector SC/APC (CMP-OPC-SPT-1x32)

Springoptic 1x32 PLC Splitter ABS Box 2.0mm LSZH G657A1 1M with Connector SC/APC (CMP-OPC-SPT-1x32) CMP-OPC-SPT-1x32

CMP-OPC-SPT-1x32
354855
5 ΤΜΧ

Το θέλεις αυριο 22-02. Παράγγειλέ το μέσα σε:
4 ώρες, 40 λεπτά για αποστολή με ΕΛΤΑ
3 ώρες, 10 λεπτά για αποστολή με ACS
Ισχύει για μεγάλα αστικά κέντρα
75,20€ Με ΦΠΑ 24%: 93,25€
Ποσότητα:

QoS

Για την καλύτερη απόδοση και σωστή λειτουργία όλων των συσκευών πρέπει σε κάθε εγκατάσταση να χρησιμοποιούνται τα εγκεκριμένα υλικά

Νομοθεσια


Προσοχή!

Βάσει της ισχύουσας Ελληνικής Νομοθεσίας, του Ε.Κ.Κ.Ζ.Σ. (ΦΕΚ 47/2002, ΠΔ44 Άρθρο 1, Παρ 2), το προϊόν αυτό είναι εγκεκριμένο με τον τύπο CE (!). 

H νόμιμη χρήση των προϊόντων που χρησιμοποιούν τη ζώνη συχνοτήτων 2400 – 2483,5 MHz, πρέπει να έχουν μέγιστη ισχύ εκπομπής τα 100 mW e.i.r.p. Στην ισχύ αυτή συνυπολογίζεται η ισχύς εξόδου του πομπού και η προσθήκη ισχύος της κεραίας.

Αρμόδια για την εποπτεία του φάσματος στην Ελληνική Επικράτεια είναι η E.E.T.T.
 

1x32 PLC Splitter ABS Box

Τα PLC Splitter Modules είναι διαθέσιμα σε μορφή είτε module πλαστικής κασσέτας (ένα ABS κουτί) με ανθεκτικά περιβλήματα ινών από 2mm και έως 3mm για plug and play εφαρμογές splitter. Η οικογένεια PLC splitter της SpringOptic διαθέτει μια ολοκληρωμένη σειρά από 1xN splitter κουτιά και modules προσανατολισμένα για εξειδικευμένες εφαρμογές. Όλα τα splitters παρέχουν εξαιρετική οπτική απόδοση και αξιοπιστία συμβατή με τις GR-1221-CORE και GR-1209-CORE προδιαγραφές.

 

TYPE

1*32

Fiber Type

9/125 um SMF-28e

Operating Wavelength(nm)

1260~1650

Insertion Loss(dB)

Typical

3.6

 

Max

16.2

Loss Uniformity(dB)

Max

17

Polariation Dependent Loss(dB)

Max

0.3

Directivity(dB)

?55

Return Loss (dB)

UPC:50APC:55

OperatingTemperature (°C)

-40~+85

Αξιολογήσεις (0)

Γράψτε μια αξιολόγηση

Το Όνομα σας:

Η Αξιολόγηση σας:

Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Εισάγετε τον κωδικό στο ακόλουθο πλαίσιο:



Είδατε Πρόσφατα
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας