el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο

OEM

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
 ProsKit Back Box - White
SKU: 353983
Μοντέλο: 7PK-318-WH
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 22 ΤΜΧ
1,40€
Με ΦΠΑ 24%: 1,74€
 Ubi Bracket Mini 10 pack
SKU: 38957
Μοντέλο: UBI-BRA-Mini10
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
38,00€
Με ΦΠΑ 24%: 47,12€
 Universal holder
SKU: 16549
Μοντέλο: UBI-BR
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 84 ΤΜΧ
5,70€
Με ΦΠΑ 24%: 7,07€
 Universal holder 10 pack
SKU: 38933
Μοντέλο: UBI-BR10
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
47,50€
Με ΦΠΑ 24%: 58,90€
 Universal Tilt Mount
SKU: 17932
Μοντέλο: ΝΑΝΟ-TILT-V2
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 314 ΤΜΧ
5,40€
Με ΦΠΑ 24%: 6,70€
 Universal Wall Mount
SKU: 17933
Μοντέλο: UNI-MOUNT
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 490 ΤΜΧ
6,90€
Με ΦΠΑ 24%: 8,56€
0.25m Blue Patch Cord Cat5e UTP
SKU: 354331
Μοντέλο: PCU5E-025BE-MS
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 168 ΤΜΧ
0,50€
Με ΦΠΑ 24%: 0,62€
0.25m Green Patch Cord Cat5e UTP
SKU: 354330
Μοντέλο: PCU5E-025GN-MS
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 187 ΤΜΧ
0,50€
Με ΦΠΑ 24%: 0,62€
0.25m Orange Patch Cord Cat5e UTP
SKU: 354328
Μοντέλο: PCU5E-025OE-MS
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 172 ΤΜΧ
0,50€
Με ΦΠΑ 24%: 0,62€
0.25m Red Patch Cord Cat5e UTP
SKU: 354329
Μοντέλο: PCU5E-025RD-MS
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 182 ΤΜΧ
0,50€
Με ΦΠΑ 24%: 0,62€
0.25m Yellow Patch Cord Cat5e UTP
SKU: 354327
Μοντέλο: PCU5E-025YW-MS
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 192 ΤΜΧ
0,50€
Με ΦΠΑ 24%: 0,62€
0.50m Blue Patch Cord Cat5e UTP
SKU: 354553
Μοντέλο: PC5E005B-ELC
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 15 ΤΜΧ
0,56€
Με ΦΠΑ 24%: 0,69€
0.50m Green Patch Cord Cat5e UTP
SKU: 354552
Μοντέλο: PC5E005G-ELC
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
0,52€
Με ΦΠΑ 24%: 0,64€
0.5M  Fiber Optic Patchcord, LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3.0mm, LS
SKU: 354170
Μοντέλο: XD-ALC-ALC-SM657A-050
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 8 ΤΜΧ
6,50€
Με ΦΠΑ 24%: 8,06€
0.5m Fiber Optic Pigtail, FC/PC, SMS, G657A, LSZH (XP-FC-SM-005)
SKU: 354203
Μοντέλο: XP-FC-SM-005
Κατασκευαστής: OEM
Αναμένεται εντός 10 ημερών
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
1-Wire splitter board
SKU: 353732
Μοντέλο: 1-WireSplitter
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
3,48€
Με ΦΠΑ 24%: 4,32€
100-260V AC, 48V/1.46A DC - Power Supply for Mikrotik RouterBoard
SKU: 353653
Μοντέλο: RTB-ZAS-48V
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 12 ΤΜΧ
15,60€
Με ΦΠΑ 24%: 19,34€
10m Fiber Optic Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX
SKU: 354169
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-10
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμο
19,00€
Με ΦΠΑ 24%: 23,56€
10m Fiber Optic Patchcord, SC/UPC-SC/UPC, SM, DUPLEX
SKU: 354204
Μοντέλο: XS-USC-USC-SMD-10
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
19,00€
Με ΦΠΑ 24%: 23,56€
12-24V 100w Uninversal AC/DC Notebook Laptop Power Adapter (SP20)
SKU: 354193
Μοντέλο: SP20
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 50 ΤΜΧ
30,00€
Με ΦΠΑ 24%: 37,20€
12V 1A Power Supply
SKU: 353787
Μοντέλο: PA1015-2DE
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
5,20€
Με ΦΠΑ 24%: 6,45€
12V 2A Uninversal AC/DC Notebook Laptop Power Adapter (SP16)
SKU: 354200
Μοντέλο: SP16
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 50 ΤΜΧ
20,00€
Με ΦΠΑ 24%: 24,80€
12V 5A Uninversal AC/DC Notebook Laptop Power Adapter (SP10/14)
SKU: 354199
Μοντέλο: SP10/14
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 50 ΤΜΧ
23,00€
Με ΦΠΑ 24%: 28,52€
12x Fiber Optic Pigtail LC/APC (8˚) (XP12X-ALC-SM-2-BOX)
SKU: 354152
Μοντέλο: XP12X-ALC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
12x Fiber Optic Pigtail LC/USC (XP12X-ULC-SM-2-BOX)
SKU: 354151
Μοντέλο: XP12X-ULC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
12x Fiber Optic Pigtail SC/UPC (XP12X-USC-SM-2-BOX)
SKU: 354153
Μοντέλο: XP12X-USC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
19" Outdoor Mantar 12U Rack-410mm, IP65
SKU: 354245
Μοντέλο: SM-64/55/41
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
117,03€
Με ΦΠΑ 24%: 145,12€
19" Outdoor Mantar 9U Rack-320mm, IP65
SKU: 354244
Μοντέλο: SM-50/55/32
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
91,54€
Με ΦΠΑ 24%: 113,51€
1m Blue Patch Cord Cat6 UTP 26AWG
SKU: 354313
Μοντέλο: PC6010B-ELC
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 36 ΤΜΧ
2,15€
Με ΦΠΑ 24%: 2,67€
1M Fiber Optic Patchcord, LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3.0mm, LSZH
SKU: 354188
Μοντέλο: XD-ALC-ALC-SM657A-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
8,00€
Με ΦΠΑ 24%: 9,92€
1m Fiber Optic Patchcord, LC/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX
SKU: 354174
Μοντέλο: XD-ALC-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
1m Fiber Optic Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX
SKU: 354337
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
17,00€
Με ΦΠΑ 24%: 21,08€
1m Fiber Optic Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX
SKU: 354335
Μοντέλο: XS-ULC-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 36 ΤΜΧ
11,00€
Με ΦΠΑ 24%: 13,64€
1m Fiber Optic Patchcord, LC/UPC-SC/UPC, SM, SIMPLEX
SKU: 354178
Μοντέλο: XS-ULC-USC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 15 ΤΜΧ
8,00€
Με ΦΠΑ 24%: 9,92€
1m Fiber Optic Patchcord, O0310.1 Duplex Fibersnor LC-LC Multimode 50/125 LSZH OM2
SKU: 354166
Μοντέλο: OFD-LCLC-OM2OR1
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
13,62€
Με ΦΠΑ 24%: 16,89€
1m Fiber Optic Patchcord, SC/UPC-SC/UPC, SM, SIMPLEX
SKU: 354175
Μοντέλο: XS-USC-USC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
8,00€
Με ΦΠΑ 24%: 9,92€
1m Fiber Optic Pigtail, FC/APC Single Mode 9/125μm SX 0.9mm (XP-AFC-SM-01)
SKU: 354163
Μοντέλο: XP-AFC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Αναμένεται εντός 10 ημερών
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Fiber Optic Pigtail, FC/UPC, SM, Pigtail (XP-UFC-SM-01)
SKU: 354161
Μοντέλο: XP-UFC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Fiber Optic Pigtail, LC/UPC, SM (XP-ULC-SM-01)
SKU: 354157
Μοντέλο: XP-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 43 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Fiber Optic Pigtail, SC/APC, SM (XP-ASC-SM-01)
SKU: 354183
Μοντέλο: XP-ASC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 46 ΤΜΧ
4,00€
Με ΦΠΑ 24%: 4,96€
1m Fiber Optic Pigtail, SC/UPC, SM (XP-USC-SM-01)
SKU: 354158
Μοντέλο: XP-USC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 29 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Fiber Optic Pigtail, ST/UPC, SM (XP-UST-SM-01)
SKU: 354164
Μοντέλο: XP-UST-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Green Patch Cord Cat6 UTP 26AWG
SKU: 354314
Μοντέλο: PC6010G-ELC
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 56 ΤΜΧ
2,15€
Με ΦΠΑ 24%: 2,67€
1m Red Patch Cord Cat6 UTP 26AWG
SKU: 354315
Μοντέλο: PC6010R-ELC
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 42 ΤΜΧ
2,15€
Με ΦΠΑ 24%: 2,67€
1m Yellow Patch Cord Cat6 UTP 26AWG
SKU: 354316
Μοντέλο: PC6010Y-ELC
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 50 ΤΜΧ
2,15€
Με ΦΠΑ 24%: 2,67€
20m Fiber Optic Patchcord, LC-LC Duplex SM 9/125 Patch Cord Water/UV Resistant
SKU: 354440
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-20-WUV
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 22 ΤΜΧ
33,00€
Με ΦΠΑ 24%: 40,92€
20m Fiber Optic Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX
SKU: 354371
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-20
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
10,80€
Με ΦΠΑ 24%: 13,39€
2M Fiber Optic Patchcord, LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3.0mm, LSZH
SKU: 354171
Μοντέλο: XD-ALC-ALC-SM657A-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
8,00€
Με ΦΠΑ 24%: 9,92€
2m Fiber Optic Patchcord, LC/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX
SKU: 354187
Μοντέλο: XD-ALC-ULC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
12,00€
Με ΦΠΑ 24%: 14,88€
2m Fiber Optic Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX
SKU: 354338
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 30 ΤΜΧ
22,50€
Με ΦΠΑ 24%: 27,90€
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας