el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
Mikrotik
Ubiquiti
airmax-unifi
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:
Αποστολή Κλείσιμο

20m Fiber Optic Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX

OEM 20m Fiber Optic Patchcord, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX XD-ULC-ULC-SM-20

XD-ULC-ULC-SM-20
354371
10 ΤΜΧ

Το θέλεις αυριο 21-11. Παράγγειλέ το μέσα σε:
13 ώρες, 40 λεπτά για αποστολή με ΕΛΤΑ
12 ώρες, 10 λεπτά για αποστολή με ACS
Ισχύει για μεγάλα αστικά κέντρα
10,80€ Με ΦΠΑ 24%: 13,39€
Ποσότητα:

QoS

Για την καλύτερη απόδοση και σωστή λειτουργία όλων των συσκευών πρέπει σε κάθε εγκατάσταση να χρησιμοποιούνται τα εγκεκριμένα υλικά

Νομοθεσια


Προσοχή!

Βάσει της ισχύουσας Ελληνικής Νομοθεσίας, του Ε.Κ.Κ.Ζ.Σ. (ΦΕΚ 47/2002, ΠΔ44 Άρθρο 1, Παρ 2), το προϊόν αυτό είναι εγκεκριμένο με τον τύπο CE (!). 

H νόμιμη χρήση των προϊόντων που χρησιμοποιούν τη ζώνη συχνοτήτων 2400 – 2483,5 MHz, πρέπει να έχουν μέγιστη ισχύ εκπομπής τα 100 mW e.i.r.p. Στην ισχύ αυτή συνυπολογίζεται η ισχύς εξόδου του πομπού και η προσθήκη ισχύος της κεραίας.

Αρμόδια για την εποπτεία του φάσματος στην Ελληνική Επικράτεια είναι η E.E.T.T.
 

Παρέχουμε υψηλής ακρίβειας optical patchcord για την δημιουργία του οπτικού σας δικτύου.

Δίνουμε στον χρήστη μια μεγάλη γκάμα επιλογών από patchcord's connectors, όπως ST, FC, SC, LC κλπ. με PC, UPC ή APC polishing.

Ο πελάτης μπορεί να παραγγείλει από τα έτοιμα patchcord που προσφέρουμε, αλλά και πιο εξειδικευμένα για τις ανάγκες του κάθε πελάτη.


Specificaion

Specification Unit FC, SC, LC ST, MU MT-RJ, MPO E2000
Single-mode Multi mode Single mode Multi mode Single mode Multi mode Single mode
PC UPC APC PC PC UPC PC PC UPC PC PC APC
Insertion loss dB ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.3 ≤0.3
Return loss dB ≥45 ≥50 ≥60 ≥30 ≥45 ≥50 ≥30 ≥45 ≥50 ≥35 ≥55 ≥75
Wavelength nm 1310,1510 1310,1510 1310,1510 1310,1510
Interchangeability dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Vibration dB ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2 ≤0.2
Operating temperature -40~75 -40~75 -40~75 -40~75
Storage temperature -45~85 -45~85 -45~85 -45~85
Cable diameter mm φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9 φ3.0,φ2.0,φ0.9

 

Αξιολογήσεις (0)

Γράψτε μια αξιολόγηση

Το Όνομα σας:

Η Αξιολόγηση σας:

Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Εισάγετε τον κωδικό στο ακόλουθο πλαίσιο:



Ετικέτες: 20m, LC/UPC, SM, DUPLEX, Patchcord, Fiber, Optic
Είδατε Πρόσφατα
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας