el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
Mikrotik
Ubiquiti
airmax-unifi
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο
Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:
Αποστολή Κλείσιμο

UFiber GPON OLT SFP Module for UFiber OLT (UF-GP-C+)

Ubiquiti UFiber GPON OLT SFP Module for UFiber OLT (UF-GP-C+) UF-GP-C+

UF-GP-C+
354885
Σύντομα Διαθέσιμο

0,00€ Με ΦΠΑ 24%: 0,00€
Ποσότητα:

QoS

Για την καλύτερη απόδοση και σωστή λειτουργία όλων των συσκευών πρέπει σε κάθε εγκατάσταση να χρησιμοποιούνται τα εγκεκριμένα υλικά

Νομοθεσια


Προσοχή!

Βάσει της ισχύουσας Ελληνικής Νομοθεσίας, του Ε.Κ.Κ.Ζ.Σ. (ΦΕΚ 47/2002, ΠΔ44 Άρθρο 1, Παρ 2), το προϊόν αυτό είναι εγκεκριμένο με τον τύπο CE (!). 

H νόμιμη χρήση των προϊόντων που χρησιμοποιούν τη ζώνη συχνοτήτων 2400 – 2483,5 MHz, πρέπει να έχουν μέγιστη ισχύ εκπομπής τα 100 mW e.i.r.p. Στην ισχύ αυτή συνυπολογίζεται η ισχύς εξόδου του πομπού και η προσθήκη ισχύος της κεραίας.

Αρμόδια για την εποπτεία του φάσματος στην Ελληνική Επικράτεια είναι η E.E.T.T.
 

UF-GP-C+

Η Ubiquiti Networks προσφέρει UFiber GPON modules για να έχετε καλύτερη απόδοση και χωρητικότητα στο UFiber OLT και να συνδεθείτε με τους πελάτες σας γρήγορα.


Έως 128 UF-Nano για κάθε OLT GPON Port

Χαρακτηριστικά

Connector (1) SC/UPC
Data Rate 2.5 Gbps Downstrem 1.25 Gbps Upstream
Fiber Cable Distance 20 km
Power Rating 3 to 7 dBm TX Range -30 to -12 dBm RX Range
RX Wavelength 1310 nm
Supported Media Single-Mode Fiber
TX Wavelength 1490 nm

Αξιολογήσεις (0)

Γράψτε μια αξιολόγηση

Το Όνομα σας:

Η Αξιολόγηση σας:

Σημείωση: δε μεταφράζεται η HTML!

Βαθμολογία: Κακή           Καλή

Εισάγετε τον κωδικό στο ακόλουθο πλαίσιο:



Ετικέτες: Ubiquiti, Ubnt, UFiber, GPON, OLT, SFP, Module, UFiber OLT, UF-GP-C+
Είδατε Πρόσφατα
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας