el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
airmax-unifi
Ubiquiti
Mikrotik

Interfaces

Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο
BlackFriday
Interfaces
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
Mikrotik R11e-2HnD
SKU: 353608
Μοντέλο: R11e-2HnD
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
20,04€
Με ΦΠΑ 24%: 24,85€
R11e-2HPnD
SKU: 39022
Μοντέλο: R11e-2HPnD
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
24,90€
Με ΦΠΑ 24%: 30,88€
R11e-5HacD
SKU: 353841
Μοντέλο: R11e-5HacD
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
32,50€
Με ΦΠΑ 24%: 40,30€
R11e-5HnD
SKU: 39023
Μοντέλο: R11e-5HnD
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
25,16€
Με ΦΠΑ 24%: 31,20€
R2SHPn
SKU: 38918
Μοντέλο: R2SHPn
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 15 ΤΜΧ
30,24€
Με ΦΠΑ 24%: 37,50€
R52H 802.11a/b/g 350mW
SKU: 4060
Μοντέλο: R52H
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 7 ΤΜΧ
34,33€
Με ΦΠΑ 24%: 42,57€
R52Hn 802.11a/b/g/n 320mW
SKU: 4161
Μοντέλο: R52Hn
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 8 ΤΜΧ
34,33€
Με ΦΠΑ 24%: 42,57€
R52nM 802.11a/b/g/n 200mW
SKU: 4162
Μοντέλο: R52nM
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 6 ΤΜΧ
24,06€
Με ΦΠΑ 24%: 29,83€
R5SHPn
SKU: 37554
Μοντέλο: R5SHPn
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 18 ΤΜΧ
30,24€
Με ΦΠΑ 24%: 37,50€
RB14E
SKU: 353565
Μοντέλο: RB14E
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
29,16€
Με ΦΠΑ 24%: 36,16€
RJ-45 Gigabit SFP Copper Module, 1.25G (S-RJ01)
SKU: 354024
Μοντέλο: S-RJ01
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 7 ΤΜΧ
22,00€
Με ΦΠΑ 24%: 27,28€
RouterBOARD RB14EU PCIe Adaptrer for 4 miniPCIe Wireless and 3G Cards
SKU: 353566
Μοντέλο: RB14EU
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
35,76€
Με ΦΠΑ 24%: 44,34€
Routerboard RB44Ge
SKU: 38924
Μοντέλο: RB44Ge
Κατασκευαστής: Mikrotik
Αναμένεται εντός 10 ημερών
96,34€
Με ΦΠΑ 24%: 119,46€
Routerboard RB604
SKU: 38923
Μοντέλο: RB604
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
17,87€
Με ΦΠΑ 24%: 22,16€
SFP Transceiver, 1.25G, MultiMode, Dual LC (S-85DLC05D)
SKU: 37833
Μοντέλο: S-85DLC05D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 6 ΤΜΧ
16,26€
Με ΦΠΑ 24%: 20,16€
SFP Transceiver, 1.25G, SingleMode, Dual LC (S-31DLC20D)
SKU: 38940
Μοντέλο: S-31DLC20D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 12 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
SFP Transceivers Pair, 1.25G, SingleMode, LC (S-3553LC20D)
SKU: 353718
Μοντέλο: S-3553LC20D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 19 ΤΜΧ
50,06€
Με ΦΠΑ 24%: 62,07€
SFP+ Transceiver, 10G, MultiMode, Dual LC (S+85DLC03D)
SKU: 353719
Μοντέλο: S+85DLC03D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 11 ΤΜΧ
38,38€
Με ΦΠΑ 24%: 47,59€
SFP+ Transceiver, 10G, SingleMode, Dual LC (S+31DLC10D)
SKU: 353717
Μοντέλο: S+31DLC10D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 9 ΤΜΧ
97,55€
Με ΦΠΑ 24%: 120,96€
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας