el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
airmax-unifi
Ubiquiti
Mikrotik

Single Mode

Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο

Fiber Optics, SFP Module, Single Mode

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
MiniGBIC SFP Module, 1.25G, 9/125 SingleMode, LC/UPC (TL-SM311LS)
SKU: 353623
Μοντέλο: TL-SM311LS
Κατασκευαστής: TP-LINK
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
48,50€
Με ΦΠΑ 24%: 60,14€
Optical Transceiver Module SFP 1.25G, SingleMode, Dual LC (OPTIC-SFP-D1203-L3320-LC)
SKU: 353685
Μοντέλο: SFP-D1203-L3320-LC
Κατασκευαστής: OPTIC
Άμεσα διαθέσιμα: 18 ΤΜΧ
35,00€
Με ΦΠΑ 24%: 43,40€
Optical Transceiver Module WDM SFP 1.25G, SingleMode, LC (OPTIC-SFP-S1205-L3320-LC)
SKU: 353686
Μοντέλο: OPTIC-SFP-S1205-L3320-LC
Κατασκευαστής: OPTIC
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
39,45€
Με ΦΠΑ 24%: 48,92€
SFP Transceiver, 1.25G, SingleMode, Dual LC (S-31DLC20D)
SKU: 38940
Μοντέλο: S-31DLC20D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 12 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
SFP Transceivers Pair, 1.25G, SingleMode, LC (S-3553LC20D)
SKU: 353718
Μοντέλο: S-3553LC20D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 19 ΤΜΧ
50,06€
Με ΦΠΑ 24%: 62,07€
SFP+ Transceiver, 10G, SingleMode, Dual LC (S+31DLC10D)
SKU: 353717
Μοντέλο: S+31DLC10D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 9 ΤΜΧ
97,55€
Με ΦΠΑ 24%: 120,96€
TP-LINK TL-SM321B Gigabit 1000BASE-BX Singlemode Fibre Mini-GBIC/SFP Module
SKU: 354198
Μοντέλο: TL-SM321B
Κατασκευαστής: TP-LINK
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
34,05€
Με ΦΠΑ 24%: 42,22€
UFiber UF-SM-10G SFP+ Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
SKU: 354109
Μοντέλο: UF-SM-10G
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 14 ΤΜΧ
88,70€
Με ΦΠΑ 24%: 109,99€
UFiber UF-SM-10G-S SFP+ Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
SKU: 354111
Μοντέλο: UF-SM-10G-S
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
172,00€
Με ΦΠΑ 24%: 213,28€
UFiber UF-SM-1G-S SFP Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pac
SKU: 354112
Μοντέλο: UF-SM-1G-S
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 40 ΤΜΧ
24,19€
Με ΦΠΑ 24%: 30,00€
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας