el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
airmax-unifi
Ubiquiti
Mikrotik

Multi Mode

Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο

Fiber Optics, SFP Module, Multi Mode

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
MiniGBIC SFP Module, 1.25G, 50/125 or 62.5/125 MultiMode, LC/UPC (TL-SM311LM)
SKU: 353622
Μοντέλο: TL-SM311LM
Κατασκευαστής: TP-LINK
Άμεσα διαθέσιμα: 8 ΤΜΧ
43,45€
Με ΦΠΑ 24%: 53,88€
SFP Transceiver, 1.25G, MultiMode, Dual LC (S-85DLC05D)
SKU: 37833
Μοντέλο: S-85DLC05D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 7 ΤΜΧ
20,35€
Με ΦΠΑ 24%: 25,23€
SFP+ Transceiver, 10G, MultiMode, Dual LC (S+85DLC03D)
SKU: 353719
Μοντέλο: S+85DLC03D
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 11 ΤΜΧ
50,00€
Με ΦΠΑ 24%: 62,00€
UFiber UF-MM-10G SFP+ Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
SKU: 354104
Μοντέλο: UF-MM-10G
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
43,10€
Με ΦΠΑ 24%: 53,44€
UFiber UF-MM-10G-S SFP+ Multi-Mode Module, 10G, Single Unit
SKU: 354194
Μοντέλο: UF-MM-10G-S
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
23,00€
Με ΦΠΑ 24%: 28,52€
UFiber UF-MM-1G SFP Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
SKU: 354107
Μοντέλο: UF-MM-1G
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 60 ΤΜΧ
20,50€
Με ΦΠΑ 24%: 25,42€
UFiber UF-MM-1G-S SFP Multi-Mode Module, 1G, Single Unit
SKU: 354195
Μοντέλο: UF-MM-1G-S
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 15 ΤΜΧ
13,00€
Με ΦΠΑ 24%: 16,12€
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας