el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
airmax-unifi
Ubiquiti
Mikrotik

Pigtail

Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο

Fiber Optics - Pigtail

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
0.5m Fiber Optic Pigtail, FC/PC, SMS, G657A, LSZH (XP-FC-SM-005)
SKU: 354203
Μοντέλο: XP-FC-SM-005
Κατασκευαστής: OEM
Αναμένεται εντός 10 ημερών
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
12x Fiber Optic Pigtail LC/APC (8˚) (XP12X-ALC-SM-2-BOX)
SKU: 354152
Μοντέλο: XP12X-ALC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
12x Fiber Optic Pigtail LC/USC (XP12X-ULC-SM-2-BOX)
SKU: 354151
Μοντέλο: XP12X-ULC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
12x Fiber Optic Pigtail SC/UPC (XP12X-USC-SM-2-BOX)
SKU: 354153
Μοντέλο: XP12X-USC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
1m Fiber Optic Pigtail, FC/APC Single Mode 9/125μm SX 0.9mm (XP-AFC-SM-01)
SKU: 354163
Μοντέλο: XP-AFC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Αναμένεται εντός 10 ημερών
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Fiber Optic Pigtail, FC/UPC, SM, Pigtail (XP-UFC-SM-01)
SKU: 354161
Μοντέλο: XP-UFC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Fiber Optic Pigtail, LC/UPC, SM (XP-ULC-SM-01)
SKU: 354157
Μοντέλο: XP-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 43 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Fiber Optic Pigtail, SC/APC, SM (XP-ASC-SM-01)
SKU: 354183
Μοντέλο: XP-ASC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 46 ΤΜΧ
4,00€
Με ΦΠΑ 24%: 4,96€
1m Fiber Optic Pigtail, SC/UPC, SM (XP-USC-SM-01)
SKU: 354158
Μοντέλο: XP-USC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 29 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m Fiber Optic Pigtail, ST/UPC, SM (XP-UST-SM-01)
SKU: 354164
Μοντέλο: XP-UST-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
2m Fiber Optic Pigtail, FC/APC Single Mode 9/125μm SX 0.9mm (XP-AFC-SM-02)
SKU: 354165
Μοντέλο: XP-AFC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
6,50€
Με ΦΠΑ 24%: 8,06€
2m Fiber Optic Pigtail, LC/UPC, SM (XP-ULC-SM-02)
SKU: 354159
Μοντέλο: XP-ULC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 157 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
2m Fiber Optic Pigtail, SC/APC, SM (XP-ASC-SM-02)
SKU: 354155
Μοντέλο: XP-ASC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 30 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
2m Fiber Optic Pigtail, SCUPC, SM (XP-USC-SM-02)
SKU: 354156
Μοντέλο: XP-USC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 16 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
3m Fiber Optic Pigtail, FC/UPC, SM (XP-UFC-SM-03)
SKU: 354162
Μοντέλο: XP-UFC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
3m Fiber Optic Pigtail, LC/UPC, SM (XP-ULC-SM-03)
SKU: 354160
Μοντέλο: XP-ULC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
3m Fiber Optic Pigtail, SC/APC, SM (XP-ASC-SM-03)
SKU: 354202
Μοντέλο: XP-ASC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
3m Fiber Optic Pigtail, SCUPC, SM (XP-USC-SM-03)
SKU: 354154
Μοντέλο: XP-USC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
Προστατευτικές Θήκες 45mm για Συγκολλήσεις Οπτικών Ινών
SKU: 354189
Μοντέλο: OSLONKA-45MM-FIBER
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 100 ΤΜΧ
0,10€
Με ΦΠΑ 24%: 0,12€
Προστατευτικές Θήκες 60mm για Συγκολλήσεις Οπτικών Ινών
SKU: 354190
Μοντέλο: OSLONKA-60MM-FIBER
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 100 ΤΜΧ
0,15€
Με ΦΠΑ 24%: 0,19€
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας