el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
airmax-unifi
Ubiquiti
Mikrotik

Pigtail

Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
0.5m, FC/PC, SMS, G657A, LSZH, Pigtail XP-FC-SM-005
SKU: 354203
Μοντέλο: XP-FC-SM-005
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
12x Pigtail OPTIC LC/APC (8˚) XP12X-ALC-SM-2-BOX
SKU: 354152
Μοντέλο: XP12X-ALC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
12x Pigtail OPTIC LC/USC XP12X-ULC-SM-2-BOX
SKU: 354151
Μοντέλο: XP12X-ULC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
12x Pigtail OPTIC SC/UPC XP12X-USC-SM-2-BOX
SKU: 354153
Μοντέλο: XP12X-USC-SM-2-BOX
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
18,00€
Με ΦΠΑ 24%: 22,32€
1m, FC/APC Single Mode 9/125μm SX Fiber Optic Pigtail 0.9mm XP-AFC-SM-01
SKU: 354163
Μοντέλο: XP-AFC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m, FCUPC, SM, Pigtail XP-UFC-SM-01
SKU: 354161
Μοντέλο: XP-UFC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m, LC/UPC, SM, Pigtail XP-ULC-SM-01
SKU: 354157
Μοντέλο: XP-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 29 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m, SC/APC, SM, Pigtail XP-ASC-SM-01
SKU: 354183
Μοντέλο: XP-ASC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 46 ΤΜΧ
4,00€
Με ΦΠΑ 24%: 4,96€
1m, SC/UPC, SM, Pigtail XP-USC-SM-01
SKU: 354158
Μοντέλο: XP-USC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 29 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
1m, ST/UPC, SM, Pigtail XP-UST-SM-01
SKU: 354164
Μοντέλο: XP-UST-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
2m, FC/APC Single Mode 9/125μm SX Fiber Optic Pigtail 0.9mm XP-AFC-SM-02
SKU: 354165
Μοντέλο: XP-AFC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
2m, LC/UPC, SM, Pigtail XP-ULC-SM-02
SKU: 354159
Μοντέλο: XP-ULC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 13 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
2m, SC/APC, SM, Pigtail XP-ASC-SM-02
SKU: 354155
Μοντέλο: XP-ASC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 30 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
2m, SCUPC, SM, Pigtail XP-USC-SM-02
SKU: 354156
Μοντέλο: XP-USC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 16 ΤΜΧ
5,00€
Με ΦΠΑ 24%: 6,20€
3m, FC/UPC, SM, Pigtail XP-UFC-SM-03
SKU: 354162
Μοντέλο: XP-UFC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
3m, LC/UPC, SM, Pigtail XP-ULC-SM-03
SKU: 354160
Μοντέλο: XP-ULC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
3m, SC/APC, SM, Pigtail XP-ASC-SM-03
SKU: 354202
Μοντέλο: XP-ASC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
3m, SCUPC, SM, Pigtail XP-USC-SM-03
SKU: 354154
Μοντέλο: XP-USC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
MaxLink 08-NM-NM-005
SKU: 354026
Μοντέλο: 08-NM-NM-005
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 9 ΤΜΧ
7,70€
Με ΦΠΑ 24%: 9,55€
MikroTik Flex-guide (RPSMA to RPSMA cable 500mm) ACRPSMA
SKU: 353796
Μοντέλο: ACRPSMA
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 18 ΤΜΧ
10,00€
Με ΦΠΑ 24%: 12,40€
MMCX Right Angle to N-Type Female Bulkhead 25cm
SKU: 353650
Μοντέλο: EZ-MMCXRA2NB25
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 26 ΤΜΧ
5,82€
Με ΦΠΑ 24%: 7,22€
MMCX Right Angle to N-Type Female Bulkhead 30cm
SKU: 353733
Μοντέλο: EW-MMCXRA2NB30
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
6,10€
Με ΦΠΑ 24%: 7,56€
MMCX Right Angle to N-Type Male Bulkhead 25cm
SKU: 353714
Μοντέλο: MMCXRA2NM25
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 17 ΤΜΧ
5,82€
Με ΦΠΑ 24%: 7,22€
Pigtail 0,2m RF240 RSMA male - N male
SKU: 353826
Μοντέλο: 08-RM-NM-002
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 14 ΤΜΧ
5,70€
Με ΦΠΑ 24%: 7,07€
Pigtail 0,5m RF240 RSMA male - N male
SKU: 353827
Μοντέλο: 08-RM-NM-005
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 55 ΤΜΧ
7,32€
Με ΦΠΑ 24%: 9,07€
Pigtail 1m RF240 RSMA male - N male
SKU: 353828
Μοντέλο: 08-RM-NM-01
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 11 ΤΜΧ
9,50€
Με ΦΠΑ 24%: 11,78€
Pigtail 2m 5GHz RF240 N male - N male
SKU: 353871
Μοντέλο: 08-NM-NM-02
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
13,10€
Με ΦΠΑ 24%: 16,24€
Pigtail 3m 5GHz RF240 RSMA male-RSMA male
SKU: 353675
Μοντέλο: 08-RM-RM-03
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 27 ΤΜΧ
6,82€
Με ΦΠΑ 24%: 8,46€
Pigtail 5m 5GHz RF240 N male-N male
SKU: 353674
Μοντέλο: 08-NM-NM-05
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
19,00€
Με ΦΠΑ 24%: 23,56€
Pigtail 5m 5GHz RF240 RSMA male-RSMA male
SKU: 353676
Μοντέλο: 08-RM-RM-05
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 8 ΤΜΧ
19,00€
Με ΦΠΑ 24%: 23,56€
Pigtail R-SMA(M)/R-SMA(M) 30cm
SKU: 353677
Μοντέλο: R-SMA(M)/R-SMA(M)
Κατασκευαστής: MaxLink
Άμεσα διαθέσιμα: 13 ΤΜΧ
3,10€
Με ΦΠΑ 24%: 3,84€
Pigtail UFL to N-Type Male 25cm RG178 cable
SKU: 354060
Μοντέλο: EZ-UFL2NM25
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
5,82€
Με ΦΠΑ 24%: 7,22€
Ubiquiti Rocket Antenna - Original Pigtail
SKU: 353646
Μοντέλο: UBN-PGRCK
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 46 ΤΜΧ
12,40€
Με ΦΠΑ 24%: 15,38€
UFL-MHF to N-Type Female Bulkhead 25cm
SKU: 353560
Μοντέλο: UFL2NB25
Κατασκευαστής: E-zy.net
Άμεσα διαθέσιμα: 36 ΤΜΧ
5,82€
Με ΦΠΑ 24%: 7,22€
MMCX Right Angle to N-Type Female Bulkhead 18cm
SKU: 353734
Μοντέλο: EW-MMCXRA2NB18
Κατασκευαστής: OEM
Εκτός στοκ
5,31€
Με ΦΠΑ 24%: 6,58€
  • lanbowan
  • kpantennas
  • laird
  • grandstream
  • arc wireless
  • aviosys
  • ubiquiti
  • d-link
  • jjrouter
  • interline
  • linkit
  • maxlink
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας