el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
airmax-unifi
Ubiquiti
Mikrotik

Cables

Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο

Cables, Fiber Optics

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
0.5M, LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3.0mm, LS OPTIC Patchcord
SKU: 354170
Μοντέλο: XD-ALC-ALC-SM657A-050
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 8 ΤΜΧ
6,50€
Με ΦΠΑ 24%: 8,06€
10m, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354169
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-10
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμο
19,00€
Με ΦΠΑ 24%: 23,56€
10m, SC/UPC-SC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354204
Μοντέλο: XS-USC-USC-SMD-10
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
19,00€
Με ΦΠΑ 24%: 23,56€
1m, Fiber Optic Cable O0310.1 Duplex Fibersnor LC-LC Multimode 50/125 LSZH OM2
SKU: 354166
Μοντέλο: OFD-LCLC-OM2OR1
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
13,62€
Με ΦΠΑ 24%: 16,89€
1M, LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3.0mm, LSZH Patchcord OPTIC
SKU: 354188
Μοντέλο: XD-ALC-ALC-SM657A-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
8,00€
Με ΦΠΑ 24%: 9,92€
1m, LC/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354174
Μοντέλο: XD-ALC-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
6,00€
Με ΦΠΑ 24%: 7,44€
1m, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354337
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
17,00€
Με ΦΠΑ 24%: 21,08€
1m, LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX Patchcord
SKU: 354335
Μοντέλο: XS-ULC-ULC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 36 ΤΜΧ
11,00€
Με ΦΠΑ 24%: 13,64€
1m, LC/UPC-SC/UPC, SM, SIMPLEX Patchcord
SKU: 354178
Μοντέλο: XS-ULC-USC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 15 ΤΜΧ
8,00€
Με ΦΠΑ 24%: 9,92€
1m, SC/UPC-SC/UPC, SM, SIMPLEX Patchcord
SKU: 354175
Μοντέλο: XS-USC-USC-SM-01
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
8,00€
Με ΦΠΑ 24%: 9,92€
20m, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354371
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-20
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
10,80€
Με ΦΠΑ 24%: 13,39€
2M, LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3.0mm, LSZH Patchcord OPTIC
SKU: 354171
Μοντέλο: XD-ALC-ALC-SM657A-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
8,00€
Με ΦΠΑ 24%: 9,92€
2m, LC/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354187
Μοντέλο: XD-ALC-ULC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
12,00€
Με ΦΠΑ 24%: 14,88€
2m, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354338
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 30 ΤΜΧ
22,50€
Με ΦΠΑ 24%: 27,90€
2m, LC/UPC-LC/UPC, SM, SIMPLEX Patchcord
SKU: 354336
Μοντέλο: XS-ULC-ULC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
10,00€
Με ΦΠΑ 24%: 12,40€
2m, LC/UPC-SC/UPC, SM, SIMPLEX Patchcord
SKU: 354180
Μοντέλο: XS-ULC-USC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
12,00€
Με ΦΠΑ 24%: 14,88€
2m, SC/UPC-SC/UPC, SM, SIMPLEX Patchcord
SKU: 354176
Μοντέλο: XS-USC-USC-SM-02
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
10,00€
Με ΦΠΑ 24%: 12,40€
3m FC/PC Pre-Terminated Fibre
SKU: 354182
Μοντέλο: F700249
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 1 ΤΜΧ
17,00€
Με ΦΠΑ 24%: 21,08€
3M, LC/APC-LC/APC, SM G657A, DUPLEX, 3.0mm, LSZH Patchcord OPTIC
SKU: 354172
Μοντέλο: XD-ALC-ALC-SM657A-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
9,00€
Με ΦΠΑ 24%: 11,16€
3m, SC/APC-SC/APC, SM, SIMPLEX Patchcord
SKU: 354181
Μοντέλο: XS-ASC-ASC-SM-03
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 19 ΤΜΧ
27,00€
Με ΦΠΑ 24%: 33,48€
5m, LC/APC-LC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354173
Μοντέλο: XD-ALC-ULC-SM-05
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
11,00€
Με ΦΠΑ 24%: 13,64€
5m, LC/PC ST/PC 62.5/125 OM1 Multimode Duplex 3.0mm Patch Cord
SKU: 354167
Μοντέλο: P-LP-TP-M6-7-005
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
73,05€
Με ΦΠΑ 24%: 90,58€
5m, LC/UPC-LC/UPC, SM, DUPLEX Patchcord
SKU: 354168
Μοντέλο: XD-ULC-ULC-SM-05
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 6 ΤΜΧ
11,00€
Με ΦΠΑ 24%: 13,64€
5m, SC/UPC-SC/UPC, SM, SIMPLEX Patchcord
SKU: 354177
Μοντέλο: XS-USC-USC-SM-05
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
14,00€
Με ΦΠΑ 24%: 17,36€
Mikrotik S+DA0001 SFP+ 1m Direct Attach Cable
SKU: 354243
Μοντέλο: S+DA0001
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 3 ΤΜΧ
26,50€
Με ΦΠΑ 24%: 32,86€
Mikrotik S+DA0003 SFP+ 3m Direct Attach Cable
SKU: 354373
Μοντέλο: S+DA0003
Κατασκευαστής: Mikrotik
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
0,00€
Με ΦΠΑ 24%: 0,00€
Ubiquiti Networks UDC-1, UniFi Direct Attach Copper SFP+ 10Gbps 1m
SKU: 354365
Μοντέλο: UDC-1
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
21,17€
Με ΦΠΑ 24%: 26,25€
Ubiquiti Networks UDC-2, UniFi Direct Attach Copper SFP+ 10Gbps 2m
SKU: 354366
Μοντέλο: UDC-2
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 4 ΤΜΧ
24,77€
Με ΦΠΑ 24%: 30,71€
Ubiquiti Networks UDC-3, UniFi Direct Attach Copper SFP+ 10Gbps 3m
SKU: 354367
Μοντέλο: UDC-3
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 2 ΤΜΧ
29,45€
Με ΦΠΑ 24%: 36,52€
UFiber FC-SM-100 Single Mode LC Fiber Cable 30m (100ft)
SKU: 354099
Μοντέλο: FC-SM-100
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 9 ΤΜΧ
76,50€
Με ΦΠΑ 24%: 94,86€
Protection Sleeves 45mm
SKU: 354189
Μοντέλο: OSLONKA-45MM-FIBER
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 100 ΤΜΧ
0,10€
Με ΦΠΑ 24%: 0,12€
Protection Sleeves 60mm
SKU: 354190
Μοντέλο: OSLONKA-60MM-FIBER
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 100 ΤΜΧ
0,15€
Με ΦΠΑ 24%: 0,19€
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας