el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
airmax-unifi
Ubiquiti
Mikrotik

Adapter

Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο

Cables - Fiber Optics - Adapter

Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
 Fiber Optic Adapter, Single Mode,
SKU: 354002
Μοντέλο: XA-D-USC-SM
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 30 ΤΜΧ
2,20€
Με ΦΠΑ 24%: 2,73€
 LC/UPC, SM, DUPLEX
SKU: 354003
Μοντέλο: XA-D-ULC-SM
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 102 ΤΜΧ
2,00€
Με ΦΠΑ 24%: 2,48€
SC/APC SM Simplex Adapter
SKU: 354001
Μοντέλο: XA-S-ASC-SM
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 35 ΤΜΧ
2,00€
Με ΦΠΑ 24%: 2,48€
SC/UPC SM DUPLEX Adapter
SKU: 354185
Μοντέλο: XA-D-USC-SM
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 35 ΤΜΧ
4,00€
Με ΦΠΑ 24%: 4,96€
SC/UPC SM SIPLEX Adapter
SKU: 354186
Μοντέλο: XA-S-USC-SM
Κατασκευαστής: OEM
Άμεσα διαθέσιμα: 30 ΤΜΧ
3,00€
Με ΦΠΑ 24%: 3,72€
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας