el en
Τα καλάθι αγορών σας είναι άδειο!
Κατηγορίες
Κατηγορίες | Κατασκευαστές
airmax-unifi
Ubiquiti
Mikrotik

Fiber Modules & Cable

Out of stock!
Παρακαλώ ενημερώστε με όταν το προϊόν είναι διαθέσιμο:


Αποστολή Κλείσιμο
Fiber Modules & Cable
Εμφάνιση:
Ταξινόμηση:
FiberPOE Optical Data Transport for Outdoor POE Devices (F‑POE)
SKU: 354058
Μοντέλο: F-POE
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 14 ΤΜΧ
29,50€
Με ΦΠΑ 24%: 36,58€
UFiber FC-SM-100 Single Mode LC Fiber Cable 30m (100ft)
SKU: 354099
Μοντέλο: FC-SM-100
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 14 ΤΜΧ
76,50€
Με ΦΠΑ 24%: 94,86€
UFiber FC-SM-200 Single Mode LC Fiber Cable 60m (200ft)
SKU: 354100
Μοντέλο: FC-SM-200
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 6 ΤΜΧ
106,00€
Με ΦΠΑ 24%: 131,44€
UFiber FC-SM-300 Single Mode LC Fiber Cable 90m (300ft)
SKU: 354101
Μοντέλο: FC-SM-300
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 6 ΤΜΧ
140,00€
Με ΦΠΑ 24%: 173,60€
UFiber UF-MM-10G SFP+ Multi-Mode Module, 10G, 2-Pack
SKU: 354104
Μοντέλο: UF-MM-10G
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
43,10€
Με ΦΠΑ 24%: 53,44€
UFiber UF-MM-10G-S SFP+ Multi-Mode Module, 10G, Single Unit
SKU: 354194
Μοντέλο: UF-MM-10G-S
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 10 ΤΜΧ
23,00€
Με ΦΠΑ 24%: 28,52€
UFiber UF-MM-1G SFP Multi-Mode Module, 1G, 2-Pack
SKU: 354107
Μοντέλο: UF-MM-1G
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 35 ΤΜΧ
21,00€
Με ΦΠΑ 24%: 26,04€
UFiber UF-MM-1G-S SFP Multi-Mode Module, 1G, Single Unit
SKU: 354195
Μοντέλο: UF-MM-1G-S
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 20 ΤΜΧ
13,00€
Με ΦΠΑ 24%: 16,12€
UFiber UF-SM-10G SFP+ Single-Mode Module, 10G, 2-Pack
SKU: 354109
Μοντέλο: UF-SM-10G
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 14 ΤΜΧ
89,00€
Με ΦΠΑ 24%: 110,36€
UFiber UF-SM-10G-S SFP+ Single-Mode Module, 10G, BiDi, 2-Pack
SKU: 354111
Μοντέλο: UF-SM-10G-S
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 5 ΤΜΧ
172,00€
Με ΦΠΑ 24%: 213,28€
UFiber UF-SM-1G-S SFP Single-Mode Module, 1G, BiDi, 2-Pac
SKU: 354112
Μοντέλο: UF-SM-1G-S
Κατασκευαστής: Ubiquiti
Άμεσα διαθέσιμα: 45 ΤΜΧ
25,00€
Με ΦΠΑ 24%: 31,00€
  • ubiquiti
  • Mikrotik
  • RF Elements
  • Teltonika
  • TP-Link
  • grandstream
  • HIKVision
  • Netonix
  • interline
  • IgniteNet
  • Deliberant
Facebook
Contact Us

Επισκεφτείτε το blog μας